Strona główna
Zakres działania
Nasza oferta
O nas
Nasze licencje
Siedziba firmy
Kontakt z nami
Akty prawne
Zdjęcia Ełku
Strony o Ełku
Nasze wspólnoty

Elżbieta Oleśniewicz

Współwłaścicielka firmy, była długoletnim pracownikiem Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, później spółki "Administrator". Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi finansowej wspólnot mieszkaniowych. Prowadziła księgowość wspólnot mieszkaniowych. Potwierdzeniem jej wiedzy i doświadczenia jest zawodowa licencja zarządcy nieruchomości wydana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Posiada wykształcenie wyższe, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku, na kierunku Ekonomia, broniąc pracę magisterską pt." Finansowe aspekty zarządzania we wspólnotach mieszkaniowych w Polsce na przykładzie MZGM w Ełku".

Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw.

Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Certyfikat Księgowy nr 10467/2005 wyd. przez Ministra Finansów RP ).

Elżbieta J. Małachowska

Współwłaścicielka firmy, była długoletnim pracownikiem Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, później spółki "Administrator". Posiada bogate doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Potwierdzeniem jej wiedzy i doświadczenia jest zawodowa licencja zarządcy nieruchomości wydana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Ukończyła studia  na Wydziale Prawno-Ekonomicznym, kierunek Administracja, we Wszechnicy Mazurskiej w Olecku, broniąc pracę dyplomową pt. "Prawne aspekty zarządzania nieruchomościami na przykładzie wspólnot mieszkaniowych".

Posiada wykształcenie geodezyjne, bardzo przydatne w wielu dziedzinach dotyczących wspólnot mieszkaniowych.